עתיד חדש - שרותי אנוש
 

הוסטלים
הוסטלים

בית אביבה - משולב רמה ד'

הוסטל משולב לנפגעי נפש

 

כתובת ופרטי התקשרות:

מנהל/ת נועה לבקוביץ

כתובת ארלוזרוב 1 א' חיפה

טלפון 04-8678539

פקס 04-8628597

דואר אלקטרוניkochav_hatzafon@newatid.co.il

כוכב הצפון

 

 

סביבת מגורים:

כוכב הצפון שוכן בלב חיפה, באזור מרכזי ושוקק חיים אשר מספק את כל השירותים החשובים במרחק הליכה: דואר, קופת חולים, בנקים, חנויות ועוד. הדבר מאפשר לדיירים ללמוד מהר ובקלות יחסית איך להסתדר בקהילה מול השירותים השונים.

תאור המקום:

בהוסטל 30 דיירים החיים בדירות מקסימות ואינטימיות, בכל דירה גרים 6 - 4 דיירים. הדירה כוללת סלון עם פינת ישיבה, טלויזיה, מטבח מאובזר, מקלחת ושירותים לשרות הדיירים, חדרים ל 2 - 1 דיירים. לשירות הדיירים גם גינה יפה ומועדון עם ספריה ומחשב. המקום מבטיח לדיירים גם פרטיות וגם חיי חברה תוססים.

 

 

תעסוקה:

מיקומו המרכזי של ההוסטל מאפשר לדיירים בחירה נרחבת במקומות עבודה וגישה נוחה אליהם. דיירים המתקשים בתעסוקה מחוץ להוסטל יזכו לתמיכה וליווי למציאת המסגרת בעזרת צוות ההוסטל.

הצוות:

צוות ההוסטל מונה מנהלת, עובדים סוציאליים, אחות, מדריכי שיקום. קיים קשר רציף עם פסיכיאטר מהקהילה אשר מגיע למעקב וייעוץ. צוות ההוסטל ידוע באופיו החם כמו גם בניסיון והמקצועיות הרבים, אשר נובעים בין היתר מליווי והדרכה מקצועית שמקבל לאורך כל השנים.

 

 

שיקום:

כל דייר בהוסטל מקבל ליווי צמוד של מדריך אישי ועו"ס. יחד בונים לכל אחד תכנית שיקום אישית על פי רצונותיו ויכולותיו של הדייר, כאשר מילת המפתח היא התקדמות לקראת עצמאות בכל תחומי החיים: היגיינה, בישול, ניהול תקציב, תעסוקה, שימוש בתרופות ועוד. בנוסף לתכנית האישית מקיים ההוסטל מדי שנה פרויקטים מיוחדים שמטרתם קידום הדיירים: הפחתת עישון, היכרות עם השירותים בקהילה, פיתוח מיומנויות זיכרון וריכוז, הכרת זכויות של אנשים עם מוגבלויות ועוד.  

השנה בחרו הדיירים לתת דגש על אורח חיים בריא, הועברו סדנאות בנושא על תזונה נכונה, נושאים רפואיים ושמירה על הבריאות.

 

תרבות ופנאי:

בהוסטל שמים דגש מיוחד על פיתוח מיומנויות חברתיות החל מאסיפות דיירים אחת לשבוע ועד לחגים ושבתות משותפים, מסיבות וטיולים בכל רחבי הארץ ואף לחו"ל. בהוסטל שולחן פינג-פונג, די. וי. די, אינטרנט לרווחת הדיירים. ההוסטל מציע מגוון חוגים לפי עדיפויות הדיירים כמו חוג בעלי חיים, אומנות, אקטואליה ומשחקים. כמו כן, ההוסטל מעודד שימוש באפשרויות פנאי הקיימות בקהילה. בהוסטל נבחר ועד הדיירים אשר לוקח חלק פעיל בארגון חיי החברה ובקבלת החלטות.

 

הפניה:

אל ההוסטל מופנים אנשים שעברו אישור של ועדת סל שיקום של משרד הבריאות,
ונמצאו מתאימים לקבל שירותיו של הוסטל מתוגבר. 

 

 גלריית תמונות:

כוכב הצפון
כוכב הצפון
כוכב הצפון

פייסבוקחפשו אותנו בפייסבוק

 

עתיד חדש לשרותי אנוש בע"מ   |   כתובת: מורדי הגיטאות 9, קריית אתא   |   טלפון: 04-8669448   |  

פקס: 04-8665256   |   דוא"ל: newatid@bezeqint.net

 

מדיניות הפרטיות   |   הצהרת נגישות   |  תקנון החברה נגד הטרדות מיניות

הפעל נגישות

בניית אתרים